Boğazda Doğum Günü Kutlaması

 

Sevdiklerinizin doğum günlerini boğazda yat keyfi ile birlikte kutlamaktan daha iyi ne olabilir ki?


Boğazda Doğum Günü Kutlaması

Her insan değerlidir. Her insanın bu dünyada bir görevi vardır. Doğum ise tanrısal bir olaydır. Böyle önemli bir gün olan doğum gününü senede bir kez doyasıya kutlamak isterseniz biz burdayız. Yeni yaş, hayatta yeni bir sayfadır. Sevgilinizin, arkadaşınızın, annenizin, babanızın, hayatınızdaki özel insanın doğum gününü muhteşem bir organizasyonla kutlamak, onlara hiç unutamadıkları bir an yaşatmak için burdayız. 12 ay boyunca kesintisiz hizmet vermekteyiz. Az sayıda gruplar için lüks ve ekonomik yatları, çok sayıdaki kalabalık grup içinse tekneleri öneriyoruz. Yatlarda 30 kişiyi ağırlayabiliyor, teknelerde ise 300-350 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Etkinliğe katılacak kişilerin sayısına göre istediğinizi tercih etmekte özgürsünüz.

Kiralama işlemini yemekli ya da kokteyl şeklinde yapabildiğiniz gibi kendiniz de yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Yemekli ve kokteyl menülerde hangi yiyecek ve içeceklerin olduğunu görebilir, isteğinize göre yiyecekleri menüye ekleyebiliriz. Lakin, büyük tekne kiralanacaksa servis ve temizlik bedeli için ekstra bir ücret ödemek durumunda kalırsın. Garson hizmetini, büyük teknelerde almak durumundasınız. Küçük yatlardaki personeller bu hizmetin üstesinden gelebilir. Servisteki yemek ve kokteyl menülerine sayfamızdan veya bizimle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz. Dediğimiz gibi, menüleri zenginleştirmek isterseniz de fiyat farkını ödemek kaydıyla yapabiliriz. Doğum günü pastasını bizden temin edebilirsiniz. Ancak, doğum günü pastasını dışarıdan da temin edebilirsiniz.

Tekneler ve yatlar için en az kiralama süresi 2 saattir. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri de en az 4 saat üzerinden kiralama yapılır. Hafta sonu için kesinlikle 4 saatlik kiralama ücretinin ödenmesi gerekir. Doğum günü organizasyonu gündüz için saat 18.00’de bitmeli, akşam içinse saat 19.00’da başlamalıdır. Organizasyonu uzatmak isterseniz de eğer teknenin o günkü programı dolu değilse ücreti ödendiği takdirde süre uzatılabilir.

Doğum günü için karalayacağınız tüm yat ve teknelerde yüksek kaliteli ses sistemi mevcuttur. Ses sitemlerimizi de daha önceden gelip isterseniz deneyebilirsiniz. Doğum gününüzde çalmak istediğiniz size özel şarkılarınız varsa o şarkıları usb disk veya cd ile yanınızda getirebilirsiniz. Böylece doğum günü organizasyonu gerçek anlamda sizin organizasyonunuzmuşcasına eğlenirsiniz. Ses sitemini kullanmak için herhangi bir ek ücret ödenmez. Ek ücret ödenmesi gereken hizmetler ise şu şekildedir: Canlı müzik, fasıl ekibi, dj performansı, lazer-volkan gösterisi, oryantal gösterisi, fotoğraf-video kaydı, özel süsleme, kemancı, havai fişek gösterisi gibi hizmetlerdir. Bu ek hizmetleri bizden alabileceğiniz gibi dışardan da kendiniz alabilirsiniz. Bu hizmetleri dışardan getirmenizde herhangi bir beis yoktur. Tekne ve yat kiralama fiyatlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Tekne ve yatlar ister yemekli kiralansın, ister yemeksiz kiralansın masa ve sandalyelerin standart bir giydirmeleri zaten vardır. Tüm masa ve sandalyeler size hazır bir şekilde sunulur ve bunun için ekstra bir ücret ödemeniz gerekmez. Ancak tekne veya yatın iç ve dış kısmını özel bir şekilde süslemek isterseniz isteğinize göre süslenecektir, tabii bunun için bir ekstra ücret ödemeniz gerekecektir. Tekneyi veya yatı dilediğiniz gibi süslemekte serbestsiniz.

Başlangıç ve bitiş noktaları için güzergah Yeniköy ve Beşiktaş arası ile Üsküdar ve Beykoz arasıdır. Güzergah tercihleri ise ücretsiz olan noktalardır. Eğer bu güzergahın dışındaki noktaları gezmek istiyorsanız bunun için ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Yatlar genellikle Kabataş, Beşiktaş, Üsküdar, Beylerbeyi, Kuleli ve Eminönü’dür. Dediğimiz gibi daha uzak yerlere gidilmesini istiyorsanız ek ücret ödeyerek gerçekleştirebiliriz. Ücretli yerlerin kullanılması istenirse de verilecek ücret yine müşteriye aittir. 4 saat süren turlarda yemek yemek için ve eğlenmek için Beykoz koyunu tercih ediyoruz. Çok dalga almamasından dolayı bu koyu tercih etmekteyiz.

Beğendiğiniz tekne veya yatı, anlaşılan ücretin yarısını kapora şeklinde ödeyerek rezerve edebilirsiniz. Bu kapora ücreti ister banka ister elden verilerek ödenebilir. Kapora ödemeneden rezervasyon yaptırmak ise mümkün değildir. Özellikle yaz ayları ve hafta sonları boğazdaki yat ve tekne turlarının yoğun olmasından dolayı erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. “Doğum gününüz kutlu olsun!” diyor sağlık ve huzur dolu bir yıl geçirmenizi diliyoruz. Doğum günü organizasyonu dışında düzenlediğimiz organizasyonlar ise kına gecesi, nişan, evlilik yıl dönümü, anneler günü, babalar günü, mezuniyet, parti gibi aklınıza gelebilecek tüm kutlama organizasyonlarıdır.

Sadece yazın değil yılın tüm ayı hizmetinizdeyiz ve sizin için var gücümüzle çalışmaya hazırız.


Bizi arayın: 0 (543) 236 7407