Boğazda Düğün

 

Sevdikleriniz ile beraber düğünlerinizi boğazda yapabilir, yat organizasyonlarımız ile evlenebilirsiniz.


Boğazda Düğün Organizasyonu

Nikah sonrası eğlenceli ve gayet uygun ücretler ödeyerek düğün yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul boğazında yatta eşsiz bir manzarada eşliğinde düğün organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Organizasyonun en küçük ayrıntılarına kadar siz yönlendireceksiniz. 2 kişiden 350 kişiye kadar yemekli ve kokteyl şeklinde hizmet verebilmek suretiyle farklı boyut ve özelliklerde teknelerimiz mevcut bulunmaktadır. Yemekli, yemeksiz veya atıştırmalık kokteyl menüsünü seçebilir, alkollü ya da alkolsüz seçenekleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz yiyecek ve içecekleri dışarıdan da temin edebilirsiniz. Eğer yiyecek ve içeceğin dışarıdan temin edilmesi durumunda servis için yardım edilmesi ve düğün sonrası teknede yapılacak olan temizlik işleri için önerdiğimiz sayıda garson kiralama işlemi yapmanız gerekmektedir. Menülerde size sunmuş olduğumuz seçenekleri isterseniz değiştirebilirsiniz. Bunun için belli bir fiyat farkını ödersiniz. Düğün pastasını ister kendiniz temin edebilir isterseniz de bizden isteyebilirsiniz.

Yemekli düğünler standart olarak 4-4 buçuk saat üzerinden gerçekleşmektedir. İsterseniz bu süreyi uzatabilirsiniz. Bunun için şartların uygun olması gerekir. Teknenin o günkü programı düğün organizasyonunu uzatmaya müsaitse ücretini ödemek karşılığında düğünü uzatabilirsiniz. Düğün eğer gündüz olacaksa saat 18.00’de bitmeli, akşam olacaksa da19.00’dan sonra başlamalıdır. Eğlenebilmek için teknelerin hepsi tüm ihtiyacı karşılayacak nitelikte ses sistemine sahiptir. Organizasyonda kullanılan tüm ses sistemi ücretsizdir ve hayatınızı birleştireceğiniz eşinizle aranızda olan sevdiğiniz şarkıları flash diskinizle yanınızda getirebilirsiniz. Bununla da kalmayıp düğününüzde canlı müzik, fasıl grubu, DJ performansı, oryantal gösteri ve kemancı talebinde bulunarak bu hizmetleri de ekstra olarak dahil edebilirsiniz.

Fotoğraf ve video çekimi, lazer ve volkan gösterisi de fiyata dahil olmayan ekstra hizmetler kapsamındadır. İsterseniz lazer ve volkan gösterisini de organizasyona dahil edebilirsiniz. Teknelerin tamamında masanın ve sandalyelerin standart giydirmeleri mevcuttur. Tekneleri kuru veya yemekli olarak kiraladığınız zaman masa ve sandalye giydirmeleri için ekstra bir ücret ödemeniz gerekmez. Fakat tekneyi özel olarak süslenmesi ve dekor hazırlanması isteniyorsa bunun için ekstra ücret ödemeniz gerekecektir. Süslemenin tarzına göre fiyat da değişiklik gösterecektir. Yine dilerseniz süslemeyi de kendiniz yapabilirsiniz.

Düğün günü teknelerin hareket noktaları Avrupa yakasında Yeniköy-Beşiktaş, Anadolu yakasında ise Üsküdar-Beykoz’dur. Bu güzergahların dışına da çıkılması talep ediliyorsa ücreti karşılanmak üzere diğer yerlere de gidilebilir. Güzergahın içinde bulunan ama ücrete tabi olan yerlerin -marina ve iskele gibi- kullanılmasını isteyen müşteriler ekstra bir ücret ödeyeceklerdir. Tekneler için genellikle Eminönü, Kabataş, Beşiktaş, Üsküdar ve Beylerbeyi semtlerini başlangıç ve bittiş yerleri olarak kullanıyoruz.

Tekne, organizasyon süresince bu iskeleler güzergahı üzerinde bulunan yerleri gezmektedir. Yemekli organizasyonda yemek molası Beykoz koyunda verilmektedir. Burayı tercih etmemizin en önemli sebepleri sakin bir yer olması ve teknenin diğer yerler kadar sallanmaması. Rezervasyon yapmak için toplam organizayon ücretinin yarısını ödeyerek önceden kapora şeklinde vermeniz gerekmektedir. Kapora verilmeden rezervasyon yapılmadığını belirtmemizde fayda var. Ayrıca öncelikle yaz sezonundaki organizasyonlar için yoğun derecede talep olduğundan yaz sezonundaki organizasyonlarınız için erken rezervasyon için hızlı olmanızı salık veriririz. İnceleyip beğendiğiniz tekneyi uygun durumda bulmak ve kiralayabilmek için nikah tarihiniz belli olduğunda hemencecik bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mutlu bir evlilik geçirmenizi diliyoruz. Düğün dışındaki diğer organizasyonlar sayfamızda bulunmaktadır. Nişan, kına gecesi, doğum günü, evlilik yıl dönümü, anneler günü, babalar günü, mezuniyet, parti gibi aklınıza gelebilecek tüm kutlama organizasyonlarını gerçekleştiriyoruz. Sadece yazın değil yılın tüm ayı hizmetinizdeyiz ve var gücümüzle çalışmaya hazırız.


Bizi arayın: 0 (543) 236 7407