Boğazda Evlenme Teklifi

 

Sevdiğinize evlenme teklifi edebilmek için boğazdan iyisi yok, ona unutulmaz bir an yaşatmaktan çekinmeyin.


Boğazda Evlilik Teklifi

İstanbul boğazında yat gezisinde bir evlenme teklifi… Kulağa çok romantik geliyor değil mi? Evlenme teklifi, hayatın belki de en heyecanlı anlarından biridir ve bu en heyecanlı anı romantik bir yat organizasyonu ile gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınızı birleştireceğiniz insana, sizin diğer yarınız olacak insana yapacağınız evlilik teklifine değer bir atmosferi, boğazın lüks yatlarını cüzi ücretler ödeyerek kiralayabilirsiniz. Hayatınızın bu en önemli anına yakışır şekilde tüm ince detaylarına kadar sizlerin de isteklerine göre yön vereceğiz.

Evlenme teklifi için birkaç seçeneğiniz var;
-Yemeksiz, sade bir yat gezisi esnasında
-Romantik bir sabah kahvaltısı yaparken
-Sevgilinizle baş başa romantik bir akşam yemeği yerken veya arkadaş grubunuzla eğlenceli bir akşam yemeği yerken.
Ekonomik ve lüks seçenekli yatlarımızın aktüel fotoğraflarına bakıp inceleyebilirsiniz. Sayfada yer alan fotoğraflar, ekibimiz tarafından çekilmiş fotoğraflardır. Beğenmiş olduğunuz yatı da bağlı olduğu yerde canlı şekilde bizzat gelip görebilirsiniz. Yatın ses sistemini de önceden gelip görebilir, ses sitemini de ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Sevgilinize özel, aşkınıza özel “sizin şarkılarınızı” flash diskle yanınızda getirebilirsiniz. Böylece evlenme teklifi yat organizasyonunda sizin şarkılarınız çalmış olur ve mümkün olduğunca, gerçek anlamda size özel bir organizasyon olur. Bunun dışında eğer varsa kendi müzik ekibinizi çağırmanızda herhangi bir mahsur yoktur. Bu hususta size herhangi bir engel veya sorun çıkarmayacağımızdan emin olabilirsiniz. Siz nasıl isterseniz öyle olur.

Fotoğraf çekimi ve video kayıtları için de isterseniz dışarıdan profesyonel fotoğrafçı çağırabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ek ücret ödemenize gerek yoktur. Yemekli turların süresi en az 2 saattir. Bu süre uzatılmak istenirse ücreti ödendiği takdirde yapılabilir. Tabii yatın o günkü programı da buna müsaade verirse…İsterseniz yatı kiralarken yiyecek ve içecek menüsünden faydalanmadan dışardan kendiniz de temin edebilirsiniz. Eğer organizasyon yemekli ise menüde balık veya karışık ızgara çeşitleri sunuyoruz. Bunların hepsi menüde mevcut.
Menü ayrıntıları şu şekildedir;
-5 çeşit soğuk meze
-3 çeşit ara sıcak
-Ana yemek (balık veya karışık ızgara)
-Mevsim salata
-Mevsim meyveleri
-İçecekler (Kola, meyve suları, rakı, bira, şarap…)
Yatlar genelde Arnavutköy, Bebek, Kuruçeşme’de bağlı olduğundan Avrupa yakası için bu noktaları; Anadolu yakası için de Beylerbeyi, Kuleli ve Kandilli’yi kullanmaktayız. Süreniz, yatın bağlı olduğu yerden hareket etmesiyle başlar ve harekete başladığı yere geri döndüğü an bitmiş olur. Organizasyon zamanına ve süresine göre bazı esneklikler yapılabilir. Bu esneklikler yat turunuzun süresinin uzun olmasıyla doğru orantılıdır. Yat organizasyonunda, süreye bağlı olarak Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş; Anadolu yakasında da Üsküdar ile Beykoz kıyıları gezilmektedir. Masanın standart hali ve mumlar ücretsiz olarak size sunulur. Yatın ve masanın özel bir şekilde süslenmesini isteyen müşteriler bunun için ekstra ücret öderler.Bu ücretler istenilen süsleme şekline göre değişiklik göstermektedir. Dilerseniz süslemeyi de kendiniz halledebilirsiniz. Yatlar ile ilgili olan kiralama fiyatları ve ekstra hizmetler için ödenmesi gereken ücretlere sayfamızdan bakıp inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz akşam yapılan organizasyonlarda lazer ve volkan gösterisini de organizasyona dahil edebilirsiniz. Bunu tecrübelerimize dayanarak kesinlikle öneriyoruz. Sizi fotoğraf çekme bahanesiyle yatın ön kısmına çağırıyoruz. Fotoğraf çekmek için körüye bakmanızı istiyoruz ve tam da bu sırada lazer gösterisi başlıyor. İşte o anda sevgiliniz adeta kendinden geçiyor. Bize daha önce verdiğiniz cümleleri de köprüye yansıtmak suretiyle “Benimle evlenir misin?” yazısı çıkıyor. O sırada patlayan volkanlarla sevgilinize yüzüğü takmış oluyorsunuz. Sevgilinizin çığlıklar eşliğinde “Evet, Evet, Evet!” demesini istiyorsanız muhakkak lazer gösterisini evlenme teklifi organizasyonunuza dahil etmelisiniz. Asla unutamayacağınız bir sürprizle sevgilinize evlenme teklifine karar verdiyseniz vakit kaybetmeden iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. İstediğiniz yatı ve organizasyonun ücretinin yarısı ödeyerek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Evlenme teklifi dışındaki organizasyon turları listesine de ulaşabilirsiniz. Nişan, kına gecesi, doğum günü, evlilik yıl dönümü, anneler günü, babalar günü, mezuniyet…


Bizi arayın: 0 (543) 236 7407