Boğazda Mezuniyet Kutlaması

 

Mezuniyetlerinizi güzel bir yat ile boğazda kutlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.


Boğazda Mezuniyet Kutlaması

Okul yılları unutulmazdır. Okul yıllarında yaşananlar yıllar geçse de aynı tazeliğini korur. Arkadaşlıklar, dostluklar unutulmaz. Okul yıllarında edindiğimiz dostluklar ömür boyu sürer. İşte böyle bir öneme sahip olan okul yıllarına muhteşem bir şekilde veda etmek istiyor ve bunu ekonomik bir şekilde halletmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Mezuniyet ne de olsa hayatta bir kez yapılan bir şey. Bu sebeple de önemi oldukça büyüktür. O gün gerçekten unutulmaz olmalı! Yemekli veya yemeksiz, alkollü veya alkolsüz şekilde 300-350 kişiye kadar hizmet verebilme kapasitesine sahip teknelerde lüks ya da ekonomik seçeneklerde tekneler seçebilirsiniz. İlkokul mezuniyet, lise mezuniyet, üniversite mezuniyet öğrencileri… Sizleri gerçekten inanılmaz bir mezuniyet organizasyonu bekliyor diyebiliriz.

Filomuzdaki tüm tekneleri yemekli veya kokteyl şeklinde kiralayabilirsiniz. Yemekli ve kokteyl menülerinin ayrıntılarını sayfamızda görebilir veya bizimle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz. Menülerde isterseniz değişiklik yapabilirsiniz, tabii fiyat farkını ödemek suretiyle… Dilerseniz yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz de temin edebilirsiniz. Lakin bu durumda ise teknedeki servis işlemi ve temizlik işlemi için katılımcı sayısına göre belli bir sayıda garson hizmeti de almanız gerekecektir. Mezuniyet pastasını biz temin edebiliyoruz. Fakat isterseniz mezuniyet pastanızı da dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz. Bunda herhangi bir beis yoktur. Sizin için hangisi daha uygun olursa onu tercih edin, özgürsünüz.

Yemekli mezuniyet organizasyonu 4 saat şeklinde yapılır. Bu süre standarttır. Ancak istenirse ve teknenin o günkü programına göre uygunsa ücreti ödenerek süre uzatılabilir. Mezuniyet partisi gündüz veya akşam yapabilirsiniz. Eğer gündüz olacaksa saat 18,00’e kadar, akşam olacaksa da saat 19.00’da başlamalıdır. Akşam yapılan organizasyonlar sabaha kadar sürebilir. Çünkü 24 saat sizler için var gücümüzle çalışıyoruz.

Teknelerimizin müzik sistemi tabii ki vardır. Eğlenmek için en önemli unsurlardan biridir. Bunun da farkındayız. Bu yüzden ses sistemlerimize fazlasıyla özen göstermekteyiz. Mezuniyet organizasyonunda çalmasını istediğiniz tüm şarkıları usb disk veya cd ile bize teslim edebilirsiniz. Eğer canlı müzik isterseniz bunun için ekstra bir ücret ödemeniz gerekecektir. Canlı müzik için genellikle fasıl grupları tercih ediliyor, bizden söylemesi… Canlı müzik gibi ekstra ücret ödenerek alınan hizmetler ise şöyledir: dj performansı, mezuniyet pastası, özel süsleme, fotoğraf-video kaydı, lazer gösteri, oryantal gösterisi, havai fişek gibi hizmetlerdir.

Teknelerin masa ve sandalyelerin tümünde standart giydirmeler mevcuttur ve bu standart giydirmeleri yemekli de yemeksiz de kiralasanız zaten mevcuttur. Bunun için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Fakat teknenin iç ve dış süslemesi için özel bir isteğiniz bulunursa süsleme talebinize göre belli bir ücret ödemeniz gerekecektir. Tekne süslemesini dilerseniz siz kendiniz de yapabilirsiniz.

Mezuniyet günü katılımcıları almak ve bırakmak için güzergahta olan ücretsiz olan noktaları kullanıyoruz. Eğer güzergah dışı yerleri kullanmak isterseniz ekstra ücret ödemeniz gerekecektir. Genellikle kullandığımız yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi ve Kuleli noktalarıdır.Yemekli olan turlarda Beykoz’u kullanıyoruz. Sebebi ise Beykoz koyunun diğer koylara oranlara daha az dalgalı olmasından dolayıdır.

Beğendiğiniz tekneyi ve istediğiniz menüyü, hizmeti seçtikten sonra artık rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bunun için anlaşılan toptan ücretin yarısını kapora vermek suretiyle ödenmesi gerekir. Kesinlikle kaporasız rezervasyon yaptırmıyoruz. Teknelerimizin yoğun olduğu göz önünde bulundurursak rezervasyon işlemini erken yaptırmalı bizimle iletişime geçmek için hızlı olmalısınız.

Mezun olan öğrencilerimize hayatlarının geri kalanında da başarılar diliyoruz. Mezuniyet etkinliklerinin dışında da düzenlediğimiz diğer etkinlikler; kına gecesi, doğum günü, evlilik yıl dönümü, anneler günü, babalar günü, parti gibi aklınıza gelebilecek tüm kutlama organizasyonları.

Sadece yazın değil, yılın tüm ayı hizmetinizdeyiz ve var gücümüzle çalışmaya hazırız.


Bizi arayın: 0 (543) 236 7407