Boğazda Nişan Töreni

 

Boğazda yat keyfi ile birlikte nişan törenlerinizi organize etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.


Boğazda Nişan Töreni

Evlilik sürecinde atılan ilk adımdır nişan. Nişan töreninin basit, sıradan olmaktan kurtaran çok daha görkemli bir merasim şeklinde yapılmasını istiyorsanız yatta nişan organizasyonu kesinlikle sizler için biçilmiş kaftan gibidir. 350 kişiye kadar olan yemekli ve kokteyl düzeninde düzenlediğimiz ve farklı kapasite ve özelliklerde olan teknelerimiz, sizler için en kaliteli hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. Yat ve teknelerimiz sizler için hazır.

Filomuzda bulunan tekne ve yatları menüdeki hizmetleri alabileceğiniz gibi kendi catering (yiyecek tedarik eden firmalar) firmanızın hizmetini de alabilirsiniz. Ayrıca kendi yiyecek ve içeceklerinizi de yanınızda rahatlıkla getirebilirsiniz.Yiyeceklerinizi yanınızda getirmeniz suretiyle hem servis he, de de nişan sonunda yatta yapılacak temizlik için kişi sayısına göre dilediğiniz kadar sayıda garson talep etmeniz gerekecektir. Bizden alacağınız yemek veya kokteyl hizmetlerinin fiyat listelerini websitemizde bulabilirsiniz. Menülerde istediğiniz değişikliği yapabiliyoruz, tabii fiyata yansıyacak şekilde. Nişan pastası için ister bize başvurabilir, isterseniz de dışardan kendiniz de getirebilirsiniz.

Yemekli tercih edilen nişan organizasyonlarının süresi 4 saattir. Organizasyonda tüm boğaz gezilir. Nişan için kullanılan yatın o günü programı uygunsa istenirse nişan organizasyonu uzatılabilir. Nişan organizasyonu gündüz olacaksa saat 18.00’e kadar biter, akşam yapılacaksa da 19.00’dan sonra başlar. Bu şartlar dışında zaman konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur.

Yatların tümünde müzik sistemi mevcuttur. Bu müzik hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır. Müşterilerin tamamına bu hizmet sunulmaktadır. Müzik sistemleri yüksek kalite standartlarına sahiptir. Nişanda dinlemek istediğiniz, sevgilinize ve aşkınıza özel şarkıları usb disk getirerek çaldırabilirsiniz. Eğer canlı müzik talebiniz olursa bunun için ekstra bir ücret ödemeniz gerekir. Fakat dilerseniz dışardan da kendi canlı müzik ekibinizi getirebilirsiniz. Bunların yanında fiyata dahil olmayan hizmetlerimiz ise şu şekildedir; fotoğraf-video kaydı, lazer gösterisi, dj performansı, oryantal gösterisi ve kemancı gibi hizmetleri sayabiliriz. Bu hizmetleri de isterseniz dışardan kendinizin getirebilme seçeneği mevcut bulunmaktadır. Organizasyon hizmetlerimiz için belirlenen ücretlerde herhangi bir pazarlık payı bulunmamaktadır.

Teknelerimizde ve yatlarımızda yemekli de olsa yemeksiz de olsa masaların ve sandalyelerin standart giydirmeleri zaten vardır. Bu giydirmeler için herhangi bir ücret talep edilmemektedir, fiyata dahildir. Tekne ve yatların iç ve dış kısmında istediğiniz şekilde özel bir süsleme talebiniz olursa ücreti ödendiği takdirde bu özel süsleme gerçekleştirilir. Dilerseniz bu süsleme işlemini bizatihi kendiniz de yapabilirsiniz. Yatı/tekneyi istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Nişan günü yatın/teknenin nerden başlayıp nerede biteceğini de siz belirleyebilirsiniz. Lakin bu yerlerin güzergah üzerinde bulunması ve ücretsiz olması gerekir. Bu yerlerin dışında bir yerde başlayıp bitirmek istiyorsanız bunun için ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Başlama noktası genellikle Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi ve Kuleli’dir. Bu noktalar dışındaki yerleri kullanmak isteyenler ekstra ücret ödeyeceklerdir.

Organizasyon süresinde Avrupa yakasında Yeniköy ve Beşiktaş, Anadolu yakasında ise Üsküdar ve Beykoz kıyıları arasında gezilir. Yemekli nişan organizasyonlarında tercihimiz Beykoz kıyısı oluyor. Bunun sebebi ise Beykoz kıyısının daha sakin bir yer olması ve dalgaların diğer kıyılara göre daha az olmasındandır. Böylece dalgalardan sebep çok fazla sallanmayan bir yerde daha rahat yemek yiyebiliyorsunuz.

Rezervasyon yaptırmak için, ödenmesi gereken toplam ücretin yarısının kapora şeklinde ödenmesi gerekmektedir. Kapora ödemesi yapılmadan kesinlikle herhangi bir rezervasyon işlemi yapmıyoruz. Kapora ödemesinin yapılması nişan organizasyonu için elzem niteliği taşımaktadır. Özellikle yaz ayları içinde yaşanacak yoğunluğu unutmamanızı ve rezervasyon işleminizi en kısa zamanda yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Nişanlarda “Allah tamamına erdirsin.” erdirsin denir. Biz de bu güzel geleneği sürdürüyor ve bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Nişan organizasyonu dışında gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar ise kına gecesi, doğum günü, evlilik yıl dönümü, anneler günü, babalar günü, mezuniyet, parti gibi aklınıza gelebilecek tüm kutlama organizasyonları…

Sadece yazın değil yılın tüm ayı hizmetinizdeyiz ve var gücümüzle çalışmaya hazırız.


Bizi arayın: 0 (543) 236 7407